Na zalogi > 5 kosov
Neewer SP-02 je dobra rešitev za filmske ustvarjalce, ki snemajo s pametnim telefonom. Sponka z vzmetnim mehanizmom in zaklepnim mehanizmom stabilno drži telefon. Pripomoček podpira naprave širine od 66 do 96 mm, gumijaste blazinice pa ščitijo robove pred praskami. Tako lahko snemate, pretakate ali fotografirate brez stresa.
Podstavek tipa Arca omogoča takojšnjo pritrditev adapterja na glave stativov, ki so združljive s sistemom Arca Swiss. Če uporabljate drugo dodatno opremo, vam dva navoja - 1/4" in 3/8" - omogočata prilagodljivost pri izbiri stativa ali roke. Poleg tega glava omogoča vrtenje za 270° in nagib za 180°, kar vam omogoča nemoteno preklapljanje med vodoravnimi in navpičnimi okviri, ne da bi morali telefon preklapljati.
Adapter cold-shoe je praktična rešitev za tiste, ki želijo svoj komplet razširiti z mikrofonom, lučjo LED ali drugimi pripomočki za namestitev. Celotna konstrukcija je izdelana iz aluminija in gume, kar pomeni vzdržljivost, lahkotnost in profesionalen videz. Neewer SP-02 tehta le 140 g, z dimenzijami 40 x 60 x 105 mm pa ga boste zlahka spravili v torbo ali žep.
Nastavljiva širina (od 66 mm do 96 mm) omogoča namestitev na večino pametnih telefonov, kot so iPhone 15 / 15 Pro / 15 Pro Max / 14 Pro Max / 13 Pro Max / 14 Plus / 13 Mini / 12 / 11 / X / XS / Max, Samsung Galaxy S24 / S23 / S22 Ultra, Huawei in Pixel 8 / 7 Pro.
Izdelek omogoča hitro preklapljanje telefona iz pokončne v vodoravno orientacijo, kar olajša delo glede na obliko gradiva - ne glede na to, ali snemate vlog, TikTok ali vodite videokonferenco.
| Proizvajalec | Neewer |
|---|---|
| Model | SP-02 |
| Material | aluminij, guma |
| Območje širine vpenjanja | 66 do 96 mm |
| Teža | 140 g |
| Dimenzije | 40 x 60 x 105 mm |
Ali imate izkušnje s tem blagom? Pomagajte drugim pri izbiri.