Hkrati napolnite do 2 blazinici PlayStation 4 in prihranite čas. Polnilnik iPega PG-9180 je zelo preprost in priročen za uporabo, zagotavlja pa tudi varno uporabo. Opremljen je s posebnimi kazalniki, ki vam bodo zagotovili informacije o stanju polnjenja. Naprava izgleda tudi res dobro.

Odpustite, da morate vsako ploščico PS4 napolniti posebej. Polnilnik iPega lahko hkrati napaja 2 napravi. Ta praktična rešitev bo delovala tudi, če se pogosto igrate z drugo osebo - zato nikomur ne bo treba čakati na vrsto, da napolni blazinico.

Nič več sprašujete, če so vaše blazinice že napolnjene Polnilnik PG-9180 ima 2 vgrajena enostavno berljiva indikatorja, ki vam bodo dali najpomembnejše informacije. Med polnjenjem prižgejo rdečo. Ko je blazinica že napolnjena, se barva indikatorja spremeni v zeleno.

Ne skrbite za varnost polnilnika ali blazinic, ki jih poganja. Naprava je opremljena z zaščito pred kratkim stikom in prekomernim tokom, zato vam ni treba skrbeti za nenamerne poškodbe. Izdelek omogoča priročno, a varno polnjenje v skoraj vseh situacijah.

Uporaba polnilnika je pravljično enostavna. Preprosto ga priključite v vir napajanja in nato postavite blazinice v notranjost. Ta rešitev vam bo pomagala tudi, da bodo stvari urejene - nič več zapletanja kablov in vsakega krmilnika morate priključiti v ločeno vtičnico.

| Znamka | Ipega |
|---|---|
| Model | PG-9180 |
| Barva | Črna |
| Delovna napetost | DC 5V |
| Vhodna napetost | DC 4,8-5,5 V |
| Polnilni tok | <800 mA |
| Vhodni tok | 2A |
| Delovna temperatura | 0°C-40°C |
| Teža | 105 g |
| Mere | 190 x 64 x 64 mm |
| Združljivost | Sony DualShock 4 |
| Drugo | kazalniki polnjenja |
Ali imate izkušnje s tem blagom? Pomagajte drugim pri izbiri.