Na zalogi > 5 kosov
| 2kos | 10% | 14,31 €/kos |
| 3kos+ | 15% | 13,52 €/kos |
Ohranite popolno celovitost objektivov fotoaparata z aluminijastim ščitnikom za objektive Optix. Izdelan je iz aluminijeve zlitine, premaza, odpornega na prstne odtise, plasti, odporne na razbitje, in kaljenega stekla 9H, zato je vsak objektiv popolnoma zaščiten. Na voljo je v različnih barvah, zato ga lahko prilagodite barvi telefona ali pa izstopa za edinstven videz.
Aluminijasti rob je zasnovan tako, da se natančno in brezhibno prilega vsakemu objektivu, medtem ko ojačan petplastni ščit povečuje odpornost na poškodbe.
Kaljeno steklo s trdnostjo 9H je zelo trpežno in odporno ter zagotavlja dodatno zaščito objektivov fotoaparata, hkrati pa ohranja njihovo pravo jasnost in odpornost proti praskam.
Celoten komplet za namestitev zagotavlja popolno poravnavo in popoln nadzor nad postopkom ter odpravlja stres zaradi napak pri namestitvi.
Tehnični podatki |
|
| Vrsta zaščite | Zaščita objektiva |
| Trdota | 9H |
| Barva | Zelena |
| Združljivost | iPhone 17 |
Ali imate izkušnje s tem blagom? Pomagajte drugim pri izbiri.