Na zalogi > 5 kosov
Spletna stranSilikonski MagSafe Karl&Choupette Sketch & Logo je idealna rešitev za vse, ki iščejo harmonijo med funkcionalnostjo in prepoznavnim slogom svojega pametnega telefona. Ponujarobustna zaščita, ta edinstvena zbirka ne zagotavlja le varnosti naprave, temveč ji dodaja tudi edinstven značaj, saj z izvirnim dizajnom pritegne pozornost.
Je odlična izbira za vse lastnike naprav, opremljenih zMagSafe tehnologijo.
Ohišje je izdelano iz visokokakovostnegaSilikon in ni le eleganten, temveč tudi trpežen in odporen na obrabo. To serijo odlikuje edinstvenskica z značilno podobo slavne mačkeChoupette in kultni oblikovalecKarl Lagerfeld. Logotip blagovne znamke ne le dodaja eleganco etuijem, temveč je tudi simbol pristnosti in odlične kakovosti.
Ohišje iz te zbirke imaMehak dotik površino, ki zagotavlja varen oprijem ter povečuje odpornost proti padcem in mehanskim poškodbam.
Zadnja stran ohišja je izdelana izpolikarbonat, ki ščiti zadnji del naprave pred praskami. Poleg tega kombinacija PC in TPU zagotavlja prožnost in odlično zaščito pred udarci.
Notranjost kovčkov je obložena zmikrovlaken, ki učinkovito ščiti hrbtno stran naprave in zagotavlja dodatno blaženje.
fleksibilen in mehak stranice omogočajo hitro in enostavno namestitev.
Ohišje je opremljeno z magnetnim obročem, združljivim zMagSafe brezžični polnilnik, ki zagotavlja hitro in enostavno polnjenje. V ohišja so vgrajeni magneti, ki so popolnoma poravnani z uporabnikovim telefonom in zagotavljajo močno pritrditev iPhona na ohišje.MagSafe polnilec.
Kovček je bil izdelan po licenci blagovne znamke Karl Lagerfeld.
Tehnične specifikacije |
|
| Zbirka | Silikonski MagSafe Karl&Choupette Sketch & Logo |
| Tip | Trdi kovček |
| Material | Silikon / TPU / PC |
| Barva | Črna |
| Združljivost | iPhone 16 Pro Max |
Ali imate izkušnje s tem blagom? Pomagajte drugim pri izbiri.