Zaščitite objektiv fotoaparata in izboljšajte kakovost posnetkov s Freewellovim predlogom. Filter ND4/PL zagotavlja zaščito pred praskami, vodo in prahom ter omogoča učinkovito polarizacijo. Izdelek je izdelan iz visokokakovostnega optičnega stekla in aluminijeve zlitine. Odlikuje ga majhna teža - ni vam treba skrbeti za obremenitev naprave.

Filter ND4/PL podjetja Freewell združuje lastnosti nevtralnega in polarizacijskega filtra. Tako zagotavlja učinkovito polarizacijo in zmanjšanje bleščanja, tako da lahko zlahka posnamete posnetke z realističnimi barvami. Izdelek vam pomaga tudi pri nadzoru nastavitev osvetlitve fotoaparata in ponuja dvostopenjsko kompenzacijo za zmanjšanje količine svetlobe, ki prihaja skozi objektiv.

Izdelek Freewell je izdelan iz visokokakovostnega optičnega stekla in aluminijeve zlitine. Zagotavlja zaščito pred vodo, prahom in odpornost na praske.

| Proizvajalec | Freewell |
|---|---|
| Model | FW-MN3-ND4/PL |
| Vrsta filtra | ND4/PL |
| Material | Aluminijasta zlitina, optično steklo |
| Teža | 1.1 g |
| Združljivost | DJI Mini 3 Pro / Mini 3 |
Ali imate izkušnje s tem blagom? Pomagajte drugim pri izbiri.